Shipping & Delivery

How do you ship packages?
For the Rolling Sharp Rotary Cutter, we ship it from Czech Republic, we use the services of the Czech Post (deliver into your hand package) to deliver your parcels. The shipping fee is 99Kč -149Kč (depends on weight) within Czech Republic. For the countries outside the Czech Republic, Please check check the shipping fee in the shopping cart.

How long does shipping may take?
 
– Items (Rolling Sharp Rotary cutter) Shipping from Czech Republic normally take about 1-2 working day within Czech Republic, 5-10 working days in European countries.  Parcels can be tracked
 
What about customs?
We are not responsible for any customs fees once the items have shipped. By purchasing our products, you consent that it may get custom fees when they arrive in your country outside European Union Countries.
 
Do you ship worldwide?
We provide free shipping over countries around the world. However, there is some location we are unable to ship to. If you happen to be located in one of those countries we will contact you.
 
Doprava z Česka
  • Zásilky jsou odesílány prostřednictvím České pošty, přes výdejní místa Zásilkovny. Každou objednávku expedujeme v den přijetí platby nebo den následující. Zásilky zasílané na dobírku jsou odesílané v den objednání (nejpozději do 10:00) nebo den následující. Standardní dodací lhůta je 1 pracovní den.
I přesto, že se snažíme všechny zásilky maximálně ochránit proti poškození při přepravě, může se někdy stát, že k Vám přijde balík poškozen.
Z tohoto důvodu Vám doporučujeme při převzetí překontrolovat stav zásilky (počet balíků, neporušenost pásky, poškození krabice, atd.) a odmítnout převzetí neúplné nebo poškozené zásilky. Odmítnutí zásilky je nutné telefonicky oznámit prodávajícímu na telefonu +420 776 798 060.
Skrytou vadu zásilky (zboží je nekompletní nebo poškozené) zjištěnou po převzetí je zákazník povinen oznámit dopravci bez zbytečného odkladu a vyžádat si sepsání zápisu o škodě. Pro rychlé vyřízení škodní události je nutné zápis o škodě zaslat poštou nebo e-mailem prodávajícímu.
Dopravce má právo přesvědčit se o skutečném stavu poškození či částečné ztráty zásilky. Z těchto důvodů nesmí zákazník s poškozenou zásilkou jakkoli manipulovat a je povinen zachovat i obal, ve kterém mu byla poškozená zásilka doručena.
  • U některých druhů zboží lze zvolit jako možnost dopravy pouze společnost PPL, a to z důvodu častého poškození, když bylo dané zboží zasláno Českou poštou.
  • Pokud si objednáte zboží v hodnotě nad 2600 Kč, dopravu máte ZDARMA (v České republice).
    1. Nevztahuje se na objednávky se slevou.
    2. Celková částka nezahrnuje položky nákupu zdarma
  • Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
  • Způsob dopravy
Česká pošta – Balík Do ruky
(doručení přímo do vašich rukou následující pracovní den)
99 Kč výše (závisí na hmotnosti)
Pro odesílání zásilek využíváme služeb České pošty místa Zásilkovny.
Pro sledování vašeho balíku, klikněte z odkazů níže
Česká pošta
Select your currency
EUR Euro
English